•Iqonga elinye leemoto ezimbini
•Ubunzulu bomngxuma wohlobo oluqhelekileyo: 1500-1600mm
•Ubukhulu besithuthi: ubude yi-1450-1500mm, ubude yi-4900-5000mm
•Ububanzi beplatifomu obusebenzisekayo kuhlobo oluqhelekileyo: 2200mm
•Uyilo oluqhelekileyo: 2,000 kg kwindawo yokupaka nganye
•Unyango lomphezulu: ukugquma ngomgubo
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CPL-2A |
| Umthamo wokuphakamisa | 2000kg/4400lbs |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 1500mm |
| Ukuphakama komngxuma | 1500mm |
| Imo yeDrive | iHydraulic |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 5.5Kw 60s |
| Indawo yokupaka | 2 |
| Indlela Yokusebenza | Isitshixo sokutshintshela |
1. Umenzi wee-lift zokupaka iimoto zobungcali, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso kunye nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
Amava okupaka angaphezu kwe-2.16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: Iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.