1. Uyilo oluphindwe kabini lwezithuthi ezi-4
2. Yenzelwe ngokwendlela ebekwe ngayo, indawo kunye nokonga iindleko ngenxa yoyilo lwayo oluncinci.
3.Iitshixo zokhuseleko eziphindwe kabini: okokuqala ziileri yokutshixa yokhuseleko ehlengahlengiswayo enye kwaye enye iya kusebenza ngokuzenzekelayo xa ucingo lwentsimbi luqhekeka.
4. Iindlela zokubaleka zithwala izithuthi ezibanzi okanye ezincinci
Umthamo wokuphakamisa uwonke yi-5.4000kg
6.Iitshixo zokhuseleko ezinezikhundla ezininzi kwikholamu nganye
7.Isilinda se-hydraulic esifihliweyo esinye
8. Ububanzi besheave obunyusiweyo kunciphisa ukudinwa kwentambo
9.Izitshixo ezichasene nokuwa kwemishini zivumela ukuphakama okuhlukeneyo kokuma
10. Indawo yeyunithi yamandla enokwenziwa ngokwezifiso
11. Indawo yephaneli yokulawula iyalungiseka
12. Isixhobo sokukhusela ekukhululekeni nasekuqhekekeni kwentambo yentsimbi
13. Unyango lomphezulu: umgubo wokugquma
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CHFL2+2 |
| Umthamo wokuphakamisa | 4000 kg |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 1800/2100 mm |
| Ububanzi phakathi kweendlela zeenqwelo-moya | 3820mm |
| Tshixa Isixhobo | I-dynamic |
| Ukukhululwa kweTshixo | Ukukhutshwa kwemoto ngombane okanye ngesandla |
| Imo yeDrive | Intambo eqhutywa yiHydraulic + |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Indawo yokupaka | 4 |
| Isixhobo soKhuseleko | Isixhobo Esilwa Nokuwa |
| Indlela Yokusebenza | Isitshixo sokutshintshela |
1. Umenzi weemoto zobuchwephesha, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
Amava okupaka angaphezu kwe-2.16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ukuhlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.