1. Ukusebenza kakuhle kwesithuba: Umthamo wokupaka ophindwe kabini kwindawo efanayo.
2. Indlela yokuphakamisa iHydraulic okanye iElectric: Ukuphakamisa okunamandla ukuze kube lula ukuyisebenzisa.
3. Uyilo oluSebenza ngeendlela ezahlukeneyo: Lungenziwa ngokwezifiso ukuze lulungele iintlobo ezahlukeneyo zezithuthi.
4. Ixabiso Eliphantsi: Iindleko zokufakela nokulungisa eziphantsi xa kuthelekiswa nezakhiwo zokupaka ezinemigangatho emininzi.
| Inombolo yoMzekelo | I-CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Umthamo wokuphakamisa | 2300kg/2700kg |
| I-Voltage | 220v/380v |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 2100mm |
| Ububanzi obusebenzisekayo bePlatform | 2100mm |
| Ixesha lokuPhakama | Iminyaka yoo-40 |
| Unyango Lomphezulu | Ukwaleka ngomgubo/Ukugaya nge-Galvanizing |
| Umbala | Ukhetho |
1. Ndingayi-odola njani?
Nceda unikezele ngendawo yakho yomhlaba, ubungakanani beemoto, kunye nolunye ulwazi, injineli yethu ingayila isicwangciso ngokwendawo yakho.
2. Ndingayifumana ixesha elingakanani?
Malunga neentsuku ezingama-45 zomsebenzi emva kokuba sifumene intlawulo yakho kwangaphambili.
3. Yintoni into yokuhlawula?
T/T, LC....