1. Le yimveliso eyenzelwe wena enokwenza umthwalo ube ngokweemfuno zabathengi bakho, ubungakanani beqonga kunye nokuphakama kwalo.
2.Ingaphakamisa iimoto kunye neempahla.
3.Ingasetyenziselwa ukuphakamisa imoto enamanqanaba ahlukeneyo, ifanelekile ukuhamba phakathi kwezinyuko, ukusuka kwigumbi elingaphantsi ukuya kumgangatho wokuqala, ukuya kumgangatho wesibini, okanye ukuya kumgangatho wesithathu.
4.Sebenzisa ii-hydraulic oil cylinders ezimbini ukuqhuba, zisebenza kakuhle, kwaye zinamandla aneleyo.
5. Inkqubo yokuqhuba i-hydraulic echanekileyo nezinzileyo.
6. Ipleyiti yentsimbi yedayimani ekumgangatho ophezulu.
7. Ukhuseleko lokugqithisa nge-hydraulic luyafumaneka.
8. Ukuvala ngokuzenzekelayo ukuba umqhubi ukhulula iqhosha lokutshintsha.
| yenzelwe ngokwelizwe lakho kunye neemfuno zakho. | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CSL-3 |
| Umthamo wokuphakamisa | 2500kg/eyenzelwe wena |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 2600mm/eyenzelwe wena |
| Ubude obuziValileyo | 670 mm/eyenzelwe wena |
| Isantya Esithe Tye | 4-6 M/Mn |
| Ubukhulu bangaphandle | inqunyulwe |
| Imo yeDrive | IiSilinda zeHydraulic ezi-2 |
| Ubungakanani besithuthi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Indawo yokupaka | Imoto e-1 |
| Ixesha Lokunyuka/Lokuwa | 70 s / 60 s |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
Q1: Ungumzi-mveliso okanye ungumrhwebi?
A: Singabenzi, sinefektri yethu kunye nobunjineli.
Umbuzo 2. Ithini imiqathango yakho yokuhlawula?
A: T/T 50% njengediphozithi, kunye ne-50% ngaphambi kokuba ufike. Siza kukubonisa iifoto zeemveliso kunye neepakeji ngaphambi kokuba uhlawule ibhalansi.
Umbuzo 3. Ithini imiqathango yakho yokuhanjiswa?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Umbuzo 4. Kuthekani ngexesha lakho lokuhambisa?
A: Ngokubanzi, kuya kuthatha iintsuku ezingama-45 ukuya kwezingama-50 emva kokufumana intlawulo yakho kwangaphambili. Ixesha elithile lokuhambisa lixhomekeke kwizinto kunye nobungakanani beodolo yakho.
Umbuzo 7. Lingakanani ixesha lewaranti?
A: Isakhiwo sentsimbi iminyaka emi-5, zonke iindawo ezingasetyenziswanga unyaka omnye.