1. Usebenzisa umhlaba kakuhle ngokusebenzisa indawo ethe nkqo phantsi komhlaba.
2. Inciphisa ukuxinana komphezulu kwaye iphucula ubuhle bendawo.
3. Ibonelela ngeendawo zokupaka ezikhuselekileyo nezikhuselekileyo kwimozulu.
4. Izakhiwo zokuhlala, iindawo zorhwebo, iiofisi, kunye neehotele.
5. Ilungele iindawo zasezidolophini apho indawo ephezulu iphezulu khona.
| Inombolo yoMzekelo | I-CSL-3 |
| Umthamo wokuphakamisa | 2500kg ngenqanaba ngalinye |
| Ukuphakama kokuphakamisa | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude obuziValileyo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Isantya Esithe Tye | 4-6 M/Mn |
| Ubukhulu bangaphandle | eyenzelwe wena |
| Imo yeDrive | IiSilinda zeHydraulic ezi-2 |
| Ubungakanani besithuthi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Indlela yokupaka | 1 emhlabeni, 1 phantsi komhlaba |
| Indawo yokupaka | Iimoto ezi-2 |
| Ixesha Lokunyuka/Lokuwa | I-70 s / 60 s / ehlengahlengiswayo |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Umenzi wee-lift zokupaka iimoto zobungcali, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso kunye nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
2. Amava okupaka angaphezu kwe-16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ukuhlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.