1. Ikholamu yokuthambekela kunye nentambo yokutshixa eshukumayo kunye nengalo yokuhla;
2. Ityhubhu ejolise kwi-shaft ene-hexagonal ifikelela kwi-270mm inokuthintela ngokufanelekileyo ukuguqulwa kwe-hexagonal; i-shaft:
3. Isakhiwo se-valve yeenyawo sinokuhlulwa ngokupheleleyo, sisebenze ngokuzinzileyo nangokuthembekileyo, kwaye kulula ukusigcina sisebenza;
4. Ukufakela ngokuzenzekelayo kunye nentloko yokwehlisa, ukusebenza kulula; ukutshixa kwe-main shaft pneumatic lock kuyakhawuleza kwaye kuthembekile:
5. Ulwakhiwo olungenachukumisi, ukufaka i-can kunye nokwehlisa amatayara kulula ngakumbi;
6. Ngetanki yomoya yangaphandle yokunyuka kwamandla ngokukhawuleza, elawulwa yivalvu yonyawo eyahlukileyo kwaye ibanjwe ngesandla kwisixhobo somoya; (ukhetho)
7.Inengalo yokuncedisa umoya yokuphatha amatayara abanzi, aphantsi kwaye aqinileyo.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu bevili | 41"/1043mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 14"/360mm |
| Ukubambelela ngaphakathi | 12"-24" |
| Ubonelelo lomoya | Ibhari ye-8-10 |
| Isantya sokujikeleza | 6rpm |
| Amandla okususa iintsimbi | 2500Kg |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 419Kg |
| Ubungakanani bephakheji | 860*1330*1980mm |
| Iiyunithi ezisi-8 zingafakwa kwisikhongozeli esinye se-20” | |
Imihlathi ayinakuvulwa okanye ivalwe:
Jonga ukuba akukho kuvuza komoya na, jonga ukuba i-valve core yeendlela ezintlanu iyatsiba na kwi-pedal fork, ukuba oku kungasentla kuqhelekile, jonga ukuba akukho kubetheka kwi-valve yengxelo yokusasazwa kwe-rotary, susa umbhobho womoya odibanisa i-valve yengxelo yokusasazwa kwe-rotary kwi-cylinder encinci, kwaye uyifake kwi-pedal. Xa unganyatheli okanye unganyatheli ngokupheleleyo, yipayipi enye yomoya kuphela edibanisa i-valve yokusasazwa komoya ejikelezayo kwi-cylinder encinci enomoya ophumayo. Nokuba kunjalo, into yokuba le mibhobho mibini yomoya ayikhuphi moya ngaxeshanye kukuvuthela kwe-valve yokusasazwa komoya ejikelezayo. Ukuba izinto ezingasentla Akukho ngxaki, jonga inxalenye ye-claw, nokuba isihlalo se-claw sikhubazekile okanye sibambekile, nokuba i-turntable yesikwere ibambekile, nokuba i-turntable yesikwere ibambekile, nokuba i-pin ye-turntable yesikwere iyawa.