1.Ukulinganisa umgama ngokuzenzekelayo kunye nobubanzi bevili;
2. Ukuzilinganisa ngokwakho;
3. Umsebenzi wokwenza ngcono ukungalingani;
4. I-adaptha yokuzikhethela yokulinganisela ivili lesithuthuthu;
5.Imilinganiselo ngee-intshi okanye iimilimitha, ifundwe kwigram okanye i-oz;
| Amandla enjini | 0.25kw/0.32kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V, ngeyure enye, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Ubunzima obukhulu bevili | 65kg |
| Ububanzi obukhulu bevili | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukuchaneka | ±1g |
| Isantya sokulinganisela | 200rpm |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 154kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1000*900*1150mm |
Njengomatshini wokulinganisa ubungakanani obungalinganiyo kunye nendawo yento ejikelezayo, umatshini wokulinganisela uchaphazeleka ngamandla ase-centripetal ngenxa yomgangatho ongalinganiyo we-axis xa i-rotor ijikeleza ngokwenene. Phantsi kwesenzo samandla ase-centripetal, i-rotor iya kubangela ukungcangcazela kunye nengxolo kwi-rotor bearing, okuya kungekuphela nje ukukhawulezisa ukuguguleka kwe-bearing kunye nokunciphisa ubomi be-rotor, kodwa kunokwenza nokusebenza kwemveliso kungabonakali. Ngeli xesha, kuyimfuneko ukusebenzisa idatha elinganiswe ngumatshini wokulinganisela ukulungisa ubungakanani bokungalingani kunye nemeko yokwenyani ye-rotor, ukuze kuphuculwe ukusasazwa kobunzima be-rotor, ukuze amandla okungcangcazela aveliswayo xa i-rotor ijikeleza ancitshiswe aye kuluhlu oluqhelekileyo.
Oomatshini bokulinganisela banokunciphisa ukungcangcazela kwerotor, baphucule ukusebenza kwerotor kwaye baqinisekise umgangatho wayo. Ke ngoko, umatshini wokulinganisela ungasetyenziswa njengovavanyo lwamatayara emoto, kwaye uvavanyo lomatshini wokulinganisela amatayara emoto lubizwa ngokuba luvavanyo lomatshini wokulinganisela amavili.