1. Isisombululo sokupaka igaraji phantsi kwesakhiwo sezindlu zokuhlala nesorhwebo.
2. Iqonga eline-galvanized elinepleyiti yokuzula ukuze kube ngcono ukupaka.
3. Iisilinda zokuphakamisa ze-hydraulic ezisebenzisa i-master kunye ne-slave ezimbini ziqhuba ngqo.
4. Iphakheji yamandla e-hydraulic kunye nephaneli yokulawula nganye nganye.
5. Kufuneka udonga olungasemva kunye nomngxuma ukuze kuxhaswe isakhiwo.
Umthamo we-6.2000kg/2500kg uyafumaneka kwi-SUV nakwi-sedan.
7.Into yokwabelana ngeposi ephakathi yonga iindleko kunye nendawo.
8. Ixabiso eliphantsi lokusetyenziswa xa iqonga lihla, liya kuqhutywa ngumxhuzulane, kungasayi kuphinda kusetyenziswe umbane.
9. Isitshixo sombane sokhuseleko nokhuseleko.
10. Ukucima ngokuzenzekelayo xa umqhubi ekhulule isitshixo sesitshixo.
11. I-single & double stacker onokukhetha kuyo.
12. Unyango lomphezulu wokugquma nge-powder spray ukuze kusetyenziswe ngaphakathi ngaphakathi, kushushu ukuze kusetyenziswe ngaphandle.
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | CPL-2A/4A |
| Umthamo wokuphakamisa | 2000 kg/5000lbs |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 1850 mm |
| Phezulu | 1850mm |
| Umngxuma | 1950mm |
| Tshixa Isixhobo | I-dynamic |
| Ukukhululwa kweTshixo | Ukukhutshwa kwemoto ngombane okanye ngesandla |
| Imo yeDrive | I-Hydraulic Driven + Chain |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 5.5Kw 60s |
| Indawo yokupaka | 2/4 |
| Isixhobo soKhuseleko | Isixhobo Esilwa Nokuwa |
| Indlela Yokusebenza | Isitshixo sokutshintshela |
1. Umenzi wee-lift zokupaka iimoto zobungcali, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso kunye nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
Amava okupaka angaphezu kwe-2.16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ukuhlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.