1. Isisombululo sokupaka igaraji phantsi kwesakhiwo sezindlu zokuhlala nesorhwebo.
Inkqubo yokupaka yeCPT-2 eneepaki ezimbini ezimeleyo zeemoto ezi-2 (EB), iimoto ezi-2X2 (DB), enye phezu kwenye, indawo yokupaka inokufikelelwa ecaleni (malunga ne-7.5 degrees).
3.Umthamo wokulayisha yi-2000kg.
4. Iqonga elisezantsi eligobileyo elinokuphakama komngxuma ophantsi.
5. Iqonga eline-galvanized elinepleyiti yokuzula ukuze kube ngcono ukupaka.
6. Nokuba zincinci kangakanani na iimoto ezifakelweyo, kulula ukupaka iimoto ezimbini phezu kwenye.
7. Iintambo zentsimbi zibonelela ngokhuseleko olongezelelweyo ekuweni.
8. Unyango lomphezulu wokutshiza nge-powder spray ukuze kusetyenziswe ngaphakathi kwi-galvanizing eshushu ukuze kusetyenziswe ngaphandle.
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CPT-2/4 |
| Umthamo wokuphakamisa | 2000 kg/5000lbs |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 1650 mm |
| Phezulu | 1650mm |
| Umngxuma | 1700mm |
| Tshixa Isixhobo | I-dynamic |
| Ukukhululwa kweTshixo | Ukukhutshwa kwemoto ngombane okanye ngesandla |
| Imo yeDrive | I-Hydraulic Driven + Chain |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 5.5Kw 60s |
| Indawo yokupaka | 2/4 |
| Isixhobo soKhuseleko | Isixhobo Esilwa Nokuwa |
| Indlela Yokusebenza | Isitshixo sokutshintshela |
1. Umenzi wee-lift zokupaka iimoto zobungcali, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso kunye nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
2. Amava okupaka angaphezu kwe-16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ukuhlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.