1. Ifakwe injini ye-servo ekhawulezayo kunye nenkqubo yokulawula
3.Ukuqina komoya okuhle, ukugcinwa kobushushu kunye nokuthintela ingxolo
4. Iqinile kwaye ihlala ixesha elide, imbonakalo entle
4. Iindlela ezininzi zokuvula
5. Isantya esivulekileyo nesikufutshane esilungisekayo.
| Amandla enjini | 0.75kw/1.5kw/enye |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/380V |
| Izinto zePhaneli | I-Aluminium Alloy |
| Umbala | Mhlophe, Grey emnyama, Grey yesilivere, Bomvu, Mthubi |
| Ubukhulu bephaneli | 40mm |
| Isantya sokuvula | 0.8 ukuya kwi-2.5m/s, enokulungiseka |
| Isantya Sokuvala | 0.8m/s, elungisekayo |
| Ukumelana nomoya | 120km/h |
| Isetyenzisiwe | imboni yokwakha, ezothutho |
1. Ndingayi-odola njani?
Nceda unikezele ngendawo yakho yomhlaba, ubungakanani beemoto, kunye nolunye ulwazi, injineli yethu ingayila isicwangciso ngokwendawo yakho.
2. Ndingayifumana ixesha elingakanani?
Malunga neentsuku ezingama-45 zomsebenzi emva kokuba sifumene intlawulo yakho kwangaphambili.
3. Yintoni into yokuhlawula?
T/T, LC....