1. Ithembekile, iyasebenza, kulula ukuyisebenzisa kwaye ixabisa iindleko zokugcina eziphantsi
2. Ipleyiti ye-aluminium alloy enendibano yokudibanisa amagwebu axineneyo, ayigcini i-deformation kwaye ayigugi
3.Zombini iziphelo ziqhagamshelwe kwitsheyini yedumpling, kwaye ipleyiti yomnyango iqhagamshelwe ngentambo yokutywina, kulula ukuyihlanganisa.
| Ubungakanani bocango | Yenzelwe wena |
| Ukunikezwa Amandla | 220V/380V |
| Izinto zePhaneli | I-Aluminium Alloy |
| Umbala | Mhlophe, Grey emnyama, Grey yesilivere, Bomvu, Mthubi |
| Isantya sokuvula | 0.8 ukuya kwi-1.2m/s, enokulungiseka |
| Isantya Sokuvala | 0.8m/s, elungisekayo |
| Ukumelana nomoya | 28-35m/s |
| Isetyenzisiwe | imboni yokwakha, ezothutho, igaraji yasekhaya |
1. Ndingayi-odola njani?
Nceda unikezele ngendawo yakho yomhlaba, ubungakanani beemoto, kunye nolunye ulwazi, injineli yethu ingayila isicwangciso ngokwendawo yakho.
2. Ndingayifumana ixesha elingakanani?
Malunga neentsuku ezingama-45 zomsebenzi emva kokuba sifumene intlawulo yakho kwangaphambili.
3. Yintoni into yokuhlawula?
T/T, LC....