1. Iqinisekiswe yi-CE ngokwemiyalelo yoomatshini be-EC 2006/42/CE.
2.Ingasetyenziswa kwigaraji yasekhaya, kwiindawo zokuthengisa iimoto nakwiindawo zokupaka zikawonke-wonke.
3. Akukho sithuba sinokukunceda usebenzise indawo engaphezulu ejikeleze ilifti.
4. Umthamo wokuphakamisa yi-2700kg/6000lb.
Ububanzi beqonga elisebenzisekayo obuyi-5.2100mm kwenza kube lula kakhulu ukupaka nokulanda.
I-voltage yolawulo ye-6.24v ithintela ukukhwankqiswa ngumbane.
7. Isici sokhuseleko lokutshixa esinamandla ukukhusela imoto yakho ngexesha lenkqubo yokuphakamisa okanye yokwehlisa.
8. Iqhutywa zii-hydraulic cylinders ngokuthe ngqo, i-equalizer iqinisekisa ulungelelwaniso kunye nenqanaba leqonga.
9. Inkqubo yokutshixa yesigaba ezininzi, inkqubo yokutshixa ezenzekelayo kunye nenkqubo yokukhulula itshixa yombane.
10. Unyango lomphezulu wokutshiza nge-powder spray ukuze kusetyenziswe ngaphakathi kwi-galvanizing eshushu ukuze kusetyenziswe ngaphandle.
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CHSPL2700 |
| Umthamo wokuphakamisa | 2700 kg |
| Ukuphakama kokuphakamisa | 2100 mm |
| Ububanzi beqonga elisebenzisekayo | 2100mm |
| Tshixa Isixhobo | I-dynamic |
| Ukukhululwa kweTshixo | Ukukhutshwa kwemoto ngombane okanye ngesandla |
| Imo yeDrive | Iqhutywa yiHydraulic |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Indawo yokupaka | 2 |
| Isixhobo soKhuseleko | Isixhobo Esilwa Nokuwa |
| Indlela Yokusebenza | Isitshixo sokutshintshela |
Q1: Ingaba ungumenzi?
A: Ewe.
Umbuzo 2. Ithini imiqathango yakho yokuhlawula?
A: T/T 50% njengediphozithi, kunye ne-50% ngaphambi kokuba ufike. Siza kukubonisa iifoto zeemveliso kunye neepakeji ngaphambi kokuba uhlawule ibhalansi.
Umbuzo 3. Ithini imiqathango yakho yokuhanjiswa?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Umbuzo 4. Kuthekani ngexesha lakho lokuhambisa?
A: Ngokubanzi, kuya kuthatha iintsuku ezingama-45 ukuya kwezingama-50 emva kokufumana intlawulo yakho kwangaphambili. Ixesha elithile lokuhambisa lixhomekeke kwizinto kunye nobungakanani beodolo yakho.
Umbuzo 5. Lingakanani ixesha lewaranti?
A: Isakhiwo sentsimbi iminyaka emi-5, zonke iindawo ezingasetyenziswanga unyaka omnye.