1. Kwimodeli enjalo, sonke senza ngokweemfuno zomthengi. Sifuna ukwazi umthamo womthwalo, ukuphakama kokuphakamisa kunye nobukhulu beqonga olifunayo. Emva koko siya kubala ixabiso lakho.
2.Irempu eqhelekileyo yenza kube lula ukulayisha nokukhulula impahla.
3. Isitishi sokumpompa esisemgangathweni ophezulu senza ukuba siphakame size siwe kakuhle.
4. Iivalvu ezithintela ukuqhuma, zikhusela umbhobho we-hydraulic, umbhobho ochasene ne-hydraulic uqhekeke.
5. Isixhobo esithintela ukuwa kweqonga, sithintela ukuwa kweqonga.
6.Ilifti yemoto engaphantsi komhlaba enedekhi ezimbini eyenzelwe iimfuno zabathengi.
7. Unyango lomphezulu wokutshiza nge-powder spray ukuze kusetyenziswe ngaphakathi kwi-galvanizing eshushu ukuze kusetyenziswe ngaphandle.
| Iiparamitha zeMveliso | |
| Inombolo yoMzekelo | I-CSL-3 |
| Umthamo wokuphakamisa | iyonke yi-5000kg |
| Ukuphakama kokuphakamisa | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude obuziValileyo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Isantya Esithe Tye | 4-6 M/Mn |
| Ubukhulu bangaphandle | eyenzelwe wena |
| Imo yeDrive | IiSilinda zeHydraulic ezi-2 |
| Ubungakanani besithuthi | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Indlela yokupaka | 1 emhlabeni, 1 phantsi komhlaba |
| Indawo yokupaka | Iimoto ezi-2 |
| Ixesha Lokunyuka/Lokuwa | I-70 s / 60 s / ehlengahlengiswayo |
| Ubonelelo lwaMandla/Umthamo weMoto | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Umenzi wee-lift zokupaka iimoto zobungcali, Amava angaphezu kweminyaka eli-10. Sizimisele ukuvelisa, ukuvelisa izinto ezintsha, ukwenza ngokwezifiso kunye nokufaka izixhobo ezahlukeneyo zokupaka iimoto.
2. Amava okupaka angaphezu kwe-16000, amazwe angaphezu kwe-100 kunye nemimandla.
3. Iimpawu zeMveliso: Ukusebenzisa izinto ezikrwada ezikumgangatho ophezulu ukuqinisekisa umgangatho
4. Umgangatho Olungileyo: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ukuhlola ngokungqongqo yonke inkqubo. Iqela le-QC yobungcali ukuqinisekisa umgangatho.
5. Inkonzo: Inkxaso yobuchwephesha yobuchwephesha ngexesha lokuthengisa kwangaphambili kunye nenkonzo eyenzelwe wena emva kokuthengisa.
6. Ifektri: IkwiQingdao, kunxweme olusempuma yeTshayina, Uthutho lulula kakhulu. Umthamo wemihla ngemihla ziiseti ezingama-500.