1. Isakhiwo se-valve yeenyawo singasuswa siphela, sisebenza ngokuzinzileyo nangokuthembekileyo, kwaye kulula ukusigcina;
2. Intloko eqhotyoshelwayo kunye nomhlathi wokubamba zenziwe ngentsimbi ye-Alloy;
Ityhubhu ejolise kwi-hexagonal eyi-3.S41 eyandiswe ukuya kwi-270mm, ithintela ngokufanelekileyo ukuguqulwa kwe-hexagonal shaft;
4. Isixhobo sokulawula amatayara oxinzelelo, esiluncedo ekuphatheni amatayara aqinileyo, aphantsi kwaye aqinileyo;
5. Umngxuma wokulungisa umncedisi ogciniweyo, okulula ukuwulungisa umncedisi ngokweemfuno zomthengi.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu bevili | 44"/1120mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-21" |
| Ukubambelela ngaphakathi | 12"-24" |
| Ubonelelo lomoya | Ibhari ye-8-10 |
| Isantya sokujikeleza | 6rpm |
| Amandla okususa iintsimbi | 2500Kg |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 295Kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1100*950*950mm |
| Iiyunithi ezingama-24 zingafakwa kwisikhongozeli esinye se-20” | |
1. Susa umoya kwitayara.
2. Susa zonke izinto ezisindayo zelothe kumphetho.
3. Beka itayara kwindawo echaziweyo, jikelezisa itayara ngokuphindaphindiweyo uze ucinezele ifosholo yetayara, nyathela ipedali yefosholo yetayara ukuze wahlukanise ngokupheleleyo itayara kwiringi yentsimbi.
4. Beka irim kwi-turntable uze ucinezele i-pedal ye-tray clamp ukuze uvale irim.
5. Faka igrisi kwiringi engaphakathi yetayara.
6. Tsala ingalo yokuqhaqha ukuze i-roller yangaphakathi ye-chuck inamathele kumphetho weringi yentsimbi, kwaye utshixe ingalo yokutshixa eyongezelelweyo yentloko nge-telescopic arm lock yentloko.
7. Sebenzisa i-crowbar ukuphakamisa itayara uye entlokweni yokuyiphakamisa, nyathela i-turntable pedal ukuze ujikelezise i-chuck, uze ukhuphe elinye icala letayara.
8. Tsala elinye itayara ngendlela efanayo.