1. Isakhiwo se-foot valve esincinci singasuswa siphela, sisebenza ngokuzinzileyo nangokuthembekileyo, kwaye kulula ukusigcina sisebenza;
2. Intloko efakelweyo kunye nomhlathi wokubamba zenziwe ngentsimbi ye-Alloy;
3. Umhlathi oLungisekayo wokuBamba (ukhetho), ± 2” ungalungiswa kubungakanani obusisiseko bokubambelela.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu bevili | 38"/960mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 11"/280mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-18" |
| Ukubambelela ngaphakathi | 12"-21" |
| Ubonelelo lomoya | Ibhari ye-8-10 |
| Isantya sokujikeleza | 6rpm |
| Amandla okususa iintsimbi | 2500Kg |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 229Kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1100*950*950mm |
| Iiyunithi ezingama-36 zingafakwa kwisikhongozeli esinye se-20” | |
I-semi-automatic tire changer isebenzisa uyilo oluncinci, kulula ukuyisebenzisa kwaye ikhawuleza ukuyisebenzisa, kwaye isebenza ngokupheleleyo nge-hydraulic. Ukuphakama okusebenzayo rhoqo, intshukumo egqibeleleyo ye-ergonomic, ukuphakanyiswa kwamavili ukuze kubekwe naluphi na uhlobo lwevili kwi-turntable ngokulula.
Ukonga indawo: akukho zintambo ngasemva kwaye ine-rack yokugcina, inkqubo yokusebenza ikhawuleza: umsebenzi wenkumbulo yokuphakama kwentloko yentaka, ukulungiswa kwamatayara okugqibeleleyo nokukhawulezayo: uhlengahlengiso lwetafile ye-electric drive clamp kunye ne-center lock ekrelekrele ene-grip eyongezelelweyo, ukusebenza kwe-zero pressure, i-rotary pneumatic tire beader, intloko yentaka eyenziwe ngezinto ezingakrweliyo, ayibangeli monakalo kwi-wheel hub (zero pressure effect).