1. I-caliper inokulinganisa umgama
2.With umsebenzi wokulinganisela wokuzilinganisa
3. Ukuphucula ibhalansi yamatayara
4. Ukulinganisela itayara yesithuthuthu nge-adaptha ngokuzithandela
5. Ixhotyiswe ngomsebenzi wokuguqula ukusuka kwi-intshi ukuya kwi-millimeter kunye negram ukuya kwi-ounce
6. I-shaft yebhalansi ephuculweyo, uzinzo oluhle, ifanelekile kuzo zonke iintlobo zokulinganisa ivili elisicaba.
| Amandla enjini | 0.25kw/0.32kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V, ngeyure enye, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Ubunzima obukhulu bevili | 65kg |
| Ububanzi obukhulu bevili | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukuchaneka | ±1g |
| Isantya sokulinganisela | 200rpm |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 112kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1000*900*1100mm |
Xa amavili emoto ejikeleza ngesantya esiphezulu, kuya kubakho imeko engalinganiyo enamandla, nto leyo ebangela ukuba amavili kunye nesiteringi zingcangcazele ngexesha lokuqhuba. Ukuze kuthintelwe okanye kupheliswe le meko, kuyimfuneko ukwenza ivili lilungise ibhalansi yenxalenye nganye yomphetho ngokunyusa ubunzima obuchaseneyo phantsi kweemeko eziguquguqukayo.
Okokuqala, qala injini ukuze iqhube ithayi ukuze ijikeleze, kwaye ngenxa yeeparamitha ezingalinganiyo, amandla e-centrifugal asetyenziswa yithayi kwi-sensor ye-piezoelectric kuzo zonke iindlela aguqulwa abe yisignali yombane. Ngokulinganisa okuqhubekayo kwesignali, inkqubo yekhompyutha ihlalutya isignali, ibale ubungakanani bobuninzi obungalinganiyo kunye nendawo encinci yeparameter, kwaye iyibonise kwinkqubo yesikrini. Ukuze kuhlangatyezwane neemfuno zokungalingani okuncinci, i-sensor kunye ne-A/D converter kwinkqubo kufuneka zisebenzise iimveliso ezinobuntununtunu obuphezulu kunye nokuchaneka okuphezulu. Ngoko ke isantya sokubala kunye nesantya sokuvavanya senkqubo kufuneka sibe phezulu.