1. Ikholamu yokuthambekela kunye nentambo yokutshixa eshukumayo kunye nengalo yokuhla;
2. Ityhubhu ejolise kwii-axis ezintandathu ifikelela kwi-270mm inokuthintela ngokufanelekileyo ukuguqulwa kwee-axis ezintandathu;
3. Isakhiwo se-valve yeenyawo sinokuhlulwa ngokupheleleyo, sisebenze ngokuzinzileyo nangokuthembekileyo, kwaye kulula ukusigcina;
4. Intloko eqhotyoshelwayo kunye nomhlathi wokubamba zenziwe ngentsimbi ye-Alloy;
5. Umhlathi we-Adjustable Grip (ukhetho), ± 2” ungalungiswa kubungakanani be-basic clamping;
6. Ixhotyiswe ngesixhobo sokuqhuma kwetanki yomoya yangaphandle, esilawulwa yivalvu yeenyawo eyahlukileyo kunye nesixhobo somoya esiphathwa ngesandla;
7.Ingalo enamandla yokuncedisa ukuphatha amatayara abanzi, aphantsi kwaye aqinileyo.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu bevili | 44"/1120mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-21" |
| Ukubambelela ngaphakathi | 12"-24" |
| Ubonelelo lomoya | Ibhari ye-8-10 |
| Isantya sokujikeleza | 6rpm |
| Amandla okususa iintsimbi | 2500Kg |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 384Kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Iiyunithi ezingama-24 zingafakwa kwisikhongozeli esinye se-20” | |
1. Umthombo wamandla nomoya kufuneka uqhawulwe ngaphambi kokuba ulungiswe.
2. Umatshini kufuneka ucinywe ngononophelo, kwaye iindawo ezityibilikayo nezithuthayo kufuneka zithanjiswe rhoqo emva kokusebenza kwemihla ngemihla.
3. Jonga rhoqo isixhobo sokwahlula-hlula amanzi negesi kunye ne-lubricator, uyikhuphe ngexesha xa kukho amanzi amaninzi kakhulu, kwaye uyizalise ngexesha xa ioyile inganelanga.
4. Qinisekisa ukuba kukho ioyile yokuthambisa eyaneleyo kwibhokisi yokunciphisa. Ungabona inqanaba leoyile ukusuka kwifestile yeoyile. Vula isigqubuthelo seplastiki embindini webhentshi yokusebenzela, ukhulule iibholithi, uze wongeze ioyile kwimingxunya yeebholithi.