1. Isakhiwo se-foot valve esincinci singasuswa siphela, sisebenza ngokuzinzileyo nangokuthembekileyo kwaye kulula ukusigcina sisebenza;
2. Intloko kunye nomhlathi wokubamba zenziwe ngentsimbi ye-alloy,
3. Ityhubhu ejonge kwi-hexagonal eyandiswe ukuya kwi-270mm, ithintela ngokufanelekileyo ukuguqulwa kwe-hexagonal shaft;
4. Ixhotyiswe ngomatshini wokuphakamisa amatayara, kulula ukulayisha itayara;
5. Ixhotyiswe ngesixhobo sokuqhuma kwejethi yetanki yomoya esakhelwe ngaphakathi, esilawulwa yivalvu yeenyawo eyahlukileyo kunye nesixhobo somoya esiphathwa ngesandla;
6. Ngengalo ephindwe kabini yokuncedisa ukuphatha amatayara abanzi, aphantsi kwaye aqinileyo.
7. Umhlathi oLungisekayo wokuBamba (ukhetho), ± 2” ungalungiswa kubungakanani obusisiseko bokubambelela.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu bevili | 47"/1200mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 16"/410mm |
| Ukubopha ngaphandle | 13"-24" |
| Ukubambelela ngaphakathi | 15"-28" |
| Ubonelelo lomoya | Ibhari ye-8-10 |
| Isantya sokujikeleza | 6rpm |
| Amandla okususa iintsimbi | 2500Kg |
| Inqanaba lengxolo | <70dB |
| Ubunzima | 562Kg |
| Ubungakanani bephakheji | 1400*1120*1800mm |
| Iiyunithi ezisi-8 zingafakwa kwisikhongozeli esinye se-20” | |
1. Umbane womatshini wamatayara kufuneka ube kwimeko eqhelekileyo. Kwimeko yokungasebenzi, umbane ukwindawo yokungasebenzi. Uxinzelelo lomoya lomatshini wangaphakathi lukwimeko eqhelekileyo, kwaye umbhobho womoya awuqhagamshelwanga kwimeko yokungasebenzi.
2. Ngaphambi kokuba ufake itayara endaweni yayo, jonga ukuba isakhelo setayara sikhubazekile na, nokuba umlomo womoya uyavuza okanye uyaqhekeka.
3. Khulula umlomo womoya ukuze ukhulule uxinzelelo lwetayara, beka itara embindini wengalo yokucinezela, kwaye usebenzise ingalo yokucinezela ukuze wahlukanise amacala omabini etayara kwisakhelo sevili.
4. Sebenzisa izitshixo ukuze ususe amatayara.
5. Xa amatayara amatsha efakiwe, amatayara aya kubekwa uphawu oluya phezulu, kwaye amatayara aya kufakwa ngokusebenzisa iiswitshi.
6. Emva kokuhlanganiswa, iswitshi nganye kufuneka ibekwe kwindawo engasebenziyo.