1. Isibonisi se-LCD esinombala esiyi-17'', ujongano olunobuhlobo, ukusebenza okulula;
2. Ncamathisela indawo yobunzima ngendawo yokubeka i-laser, ichaneke ngakumbi;
3.Indlela yokulinganisela eyahlukeneyo, yeerim ezikhethekileyo;
4. Umsebenzi we-SPLIT;
5. Umsebenzi wokwenza ngcono i-OPT;
6. Umsebenzi wokulinganisa ngokuzenzekelayo okrelekrele;
7. Umsebenzi wokuxilonga iimpazamo, kwaye ukhuthaze ukuxilongwa komboniso;
8.Ingalinganiswa ngeerim ze-IVECO;
9. Ubungakanani bobubanzi beerim zokulinganisa ngokuzenzekelayo.
| Amandla enjini | 0.3kw |
| Ukunikezwa Amandla | 110V/230V, ngeyure enye, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 10”-25” |
| Ububanzi bomphetho | 1”-17” |
| Ubunzima obukhulu bevili | 143lbs/65kg |
| Ububanzi obukhulu bevili | 43”/1100mm |
| Ububanzi obukhulu bevili | 21”/530mm |
| Isantya sokulinganisela | ≤140rpm |
| Ixesha lomjikelo | Imizuzwana eli-15 |
| Ukulinganisela ukuchaneka | 0.05 oz/1g |
| Ubungakanani bephakheji | 1520*1020*1450mm |
Ngumatshini wokunciphisa amandla e-centrifugal etayara, ukunciphisa ukuguguleka okungaqhelekanga kwetayara, nokwenza itayara isebenze kakuhle.
Indlela yokusebenzisa: Lungisa amanani akumatshini ngokwemodeli yethayi. Umzekelo, ithayi yi-185/60 R14, i-185 bububanzi bethayi. Iqhosha lokuqala ngasekhohlo kwe-balancer kufuneka lilungiswe ngokwebubanzi. I-60 yi-aspect ratio yethayi. Iqhosha eliphakathi lingasetyenziselwa ukulinganisa i-clamp, kwaye lingalungiswa ngokwemodeli yethayi. 14 Ububanzi be-Rim kwii-intshi. Iqhosha elisekunene lingatsala irula kumatshini wokulinganisela ukuze lichonge umgama ukusuka kumphetho wethayi. Iindidi ezahlukeneyo zoomatshini bokulinganisela zinokuhluka, kwaye umsebenzi othile kufuneka wenziwe ngokwencwadi yemiyalelo.